Series
Ratings
118
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0