Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.5
You Raise Me UpRated ★ 4.5
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
InsiderRated ★ 1.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0