Titles you rated
Children...Rated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
The Happy LifeRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0