Titles you rated
There Will Be BloodRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The MajesticRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
AliRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0
Men of HonorRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 2.5
Parallel LifeRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.0