Series
Ratings
257- Physical: AsiaRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- 하트페어링Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0