Series
Ratings
13
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 5.0
Monsters Share House Season 1Rated ★ 5.0
deleRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
The Night OfRated ★ 5.0- Emergency Interrogation RoomRated ★ 5.0
Detective LRated ★ 5.0
Detective YugamiRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0