Movies
Ratings
591
Om Shanti OmRated ★ 2.0
My Life in RuinsRated ★ 5.0
She's All ThatRated ★ 4.0
Two Weeks NoticeRated ★ 4.0- HeartbreakersRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 4.0
WimbledonRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 5.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0