Titles you rated
Dan Da DanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- DoubtRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5