Movies
Ratings
39
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0