Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Their MarriageRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Damemane! -Dame na Talent, Management Shimasu-Rated ★ 3.5
Koi wa YamiRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5- Tonari no Nurse Aid SP 2025Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
EnsembleRated ★ 3.5
9 BorderRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 4.0
Ano kuzuo nagutteyaritaindaRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.5
Fermat's CuisineRated ★ 3.5