Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Days of ThunderRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
The FirmRated ★ 3.5
SennaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0