Series
Ratings
109
MashleRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- Bread BarbershopRated ★ 5.0
- Double trouble's StageRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Double troubleRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Giant Peng TVRated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0