Titles you rated
Movie RoomRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Thirty-NineRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
BOYS PLANETRated ★ 3.0
Shared Office HookupRated ★ 2.0
True BeautyRated ★ 3.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
The Lies WithinRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5