Movies
Ratings
815
The World of LoveRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
The Life ListRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0