Series
Ratings
151
Skip and LoaferRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Weakest BeastRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0