Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0