Titles you rated
- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
Trigun StampedeRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
No Math School TripRated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Run BTS!Rated ★ 4.5