Movies
Ratings
177
TarzanRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
White NightsRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
The Crimson RiversRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0