Titles you rated
Blue StreakRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Sword of the StrangerRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5