Movies
Ratings
162
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
The Color PurpleRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
AlfieRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0