Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 5.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 1.0
Mission to MarsRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
SolaninRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0