Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 1.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0