Series
Ratings
52
FingersmithRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0- Angel's KissRated ★ 3.0
- Eyes of DawnRated ★ 3.5
- The Final MatchRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.5
ResurrectionRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.0- BossRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0