Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0