Movies
Ratings
30
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0