Titles you rated
Groundhog DayRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
HamiltonRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Garfield MovieRated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0