Series
Ratings
45
Dept. QRated ★ 3.5
This Is Going to HurtRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Good Omens Season 2Rated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.0