Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.0
Ocean WavesRated ★ 0.5
ConclaveRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0