Movies
Ratings
103
LionRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.5
God's Not Dead 2Rated ★ 5.0
The Case for ChristRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
2012: Ice AgeRated ★ 0.5
The InvasionRated ★ 3.0
War RoomRated ★ 5.0
Tokyo GirlRated ★ 4.0- The OctonautsRated ★ 4.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0