Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5