Series
Ratings
65
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Dear SisterRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Hot SpotRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.0
- DoubtRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5