Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5- Produce X 101Rated ★ 2.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0- The PeakRated ★ 5.0