Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 5.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 4.0- Salyers SpecialRated ★ 4.0
101 Dalmatians: The SeriesRated ★ 4.0
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 5.0- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 5.0