Series
Ratings
44
Little WomenRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5- ColorRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0