Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Every Day A Good DayRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
All the Long NightsRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 1.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
Someone You LovedRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Hell's GardenRated ★ 2.5
Love Me, Love Me NotRated ★ 2.5
A Scene at the SeaRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0