Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0