Titles you rated
Your HonorRated ★ 4.0- Angel's KissRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 1.5
Hur JunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0