Titles you rated
- Nice to Not Meet YouRated ★ 5.0
- Izakaya BottakuriRated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Cooking with BillRated ★ 2.0
Oats StudiosRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 0.5
Nevertheless,Rated ★ 5.0
Devilish JoyRated ★ 5.0
Jupiter's LegacyRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 5.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
Dunia: Into a New WorldRated ★ 1.0
Four Wheeled RestaurantRated ★ 3.0
Altered CarbonRated ★ 3.0
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 2.0