Titles you rated
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
A Room with a ViewRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.0
MarleyRated ★ 3.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
AntichristRated ★ 5.0
4 Months, 3 Weeks and 2 DaysRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
20 Feet from StardomRated ★ 4.0
Almost FamousRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
A History of ViolenceRated ★ 4.0
The Hottest StateRated ★ 4.0
HungerRated ★ 3.0