Movies
Ratings
652
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Good BoyRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Doraemon the Movie: Nobita's Art World TalesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
ElioRated ★ 4.5