Series
Ratings
48
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0