Movies
Ratings
293
The MartianRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Everything Must GoRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 3.5
The Butcher BoyRated ★ 3.5
Paradise KissRated ★ 2.5
Breakfast on PlutoRated ★ 3.5
The Sweetest ThingRated ★ 2.0
Sid & NancyRated ★ 3.5- The Red ViolinRated ★ 4.0