Series
Ratings
104
Rick and MortyRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
The Octonauts Season 1Rated ★ 2.5
Cloud BreadRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 3.0
ClarkRated ★ 3.0- Tokumei Sentai Go-BustersRated ★ 2.5
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 2.0- Engine Squadron Go-ongerRated ★ 3.0
GoGo Sentai BoukengerRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
9-1-1 Season 2Rated ★ 2.0
9-1-1 Season 1Rated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Bad and CrazyRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5