Series
Ratings
87
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.0
TrigunRated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0