Series
Ratings
21
The Fox's Summer Season 1Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 2.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5