Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 4Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.5