Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
All Good ThingsRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Dances with WolvesRated ★ 2.5- HairRated ★ 3.0