Titles you rated
The MercilessRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
KlausRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 0.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0