Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
MissingRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 2.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5