Series
Ratings
201
BridgertonRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
When My Love BloomsRated ★ 4.0
Shin DonRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 2.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 1.0
BigRated ★ 2.5